O uzdrowisku Konstancin-Jeziorna

bo.Medica Konsultacje online to idealna opcja dla osób nieśmiałych

Często się zdarza, że lekarze zalecają swoim pacjentom borykającym się z różnego rodzaju schorzeniami wypoczynek i zregenerowanie sił w sanatorium. Bogata baza zabiegowa oraz właściwości lecznicze klimatu mają poprawić stan zdrowia i wspomóc leczenie farmakologiczne.

Wielu osobom wydaje się, że miejscowości uzdrowiskowe położone są tylko w górach lub nad morzem, a to błędne myślenie. Jednym z kurortów uzdrowiskowych jest miasto położone w województwie mazowieckim, nieopodal Warszawy, o nazwie Konstancin-Jeziorna.

Konstancin-Jeziorna zawdzięcza walory uzdrowiskowe położeniu na Niżu Mazowieckim, w otoczeniu lasów sosnowych. Panują tutaj doskonałe walory klimatyczne oraz występują na tym obszarze naturalne wody mineralne sprzyjające leczeniu niektórych schorzeń.

Działa tutaj Szpital Rehabilitacji Neurologicznej oraz liczne sanatoria uzdrowiskowe. Konstancin-Jeziorna specjalizuje się w leczeniu oraz rekonwalescencji po przebytym udarze mózgu i zawale oraz innych problemach neurologicznych i kardiologicznych.

kalendarzszczepień.com.pl