Młody kierowca w oczach ubezpieczalni

https://ewpa.pl/sprzedaz/terex-cranes/zurawie-terenowe.html stworzyliśmy sklep regmot z myślą o ludziach

Wiek wpływa na nasze zachowania za kierownicą. Jest w tym trochę stereotypowego postrzegania tudzież przyklejania etykiet, jednakże statystyka jest nieubłagana.

To właśnie ona jest podstawą dla firm ubezpieczeniowych, które kierują się statystykami przy sprzedaży swoich produktów. Jeśli do TU przyjdzie młody kierowca, który będzie chciał wykupić pakiet ubezpieczenia, to z pewnością nie zapłaci mało.

Z punktu widzenia ubezpieczyciela kierowca bez doświadczenia to spore ryzyko, które trzeba minimalizować. Doświadczeni uczestnicy ruchu drogowego mogą liczyć ze strony towarzystw na rozmaite ulgi oraz rabaty.

Źródłem bonusów jest także wieloletnia bezszkodowa jazda. To oznacza mniejsze wydatki, ale łatwo się tych prezentów wyzbyć – może o tym zdecydować pierwsza stłuczka, w której to my okażemy się winni.

Młody adept jazdy autem jest w położeniu najgorszym, ponieważ nie ma w ręku żadnych argumentów. Chcąc wykupić polisę musi liczyć się z tym, że zapłaci miesięcznie większą składkę niż starszy kolega.