Kilka sposobów na opuchnięte oczy

http://epelo.pl/produkty/asortyment/fryzjerstwo/sprzet/sprzet-fryzjerski/klimazony-i-infrazony,2,30041 http://dietadlawlosow.pl/julia-gasior-discipline-shape/

Niemal każdy z nas zna problem opuchniętych oczu. Najczęściej opuchlizna pojawia się po nieprzespanej nocy. Warto jednak pamiętać, że istnieją naturalne sposoby na pozbycie się opuchlizny. Do jednej z nich zalicza się zwykła herbata. Torebkę z herbatą wystarczy zanurzyć w gorącej wodzie, a następnie położyć na kilka minut na oczy.

Efekt gwarantowany. Równie skuteczny może okazać się ogórek. Cienki plasterek ogórka nałóżmy na oczy na kilkanaście minut. Dodatkowo witaminy i składniki mineralne zawarte w ogórku doskonale odżywią i nawilżą skórę wokół oczu. Dzięki temu będzie ona promienna przez cały dzien.

Tradycyjnym sposobem na opuchliznę będzie także kostka lodu. Dzięki temu poprawi się mikrokrążenie, a obrzęk zmaleje. Jeśli nie mamy pod ręką żadnych z tych składników, pomoże nam zwykła łyżeczka. Włóżmy ją na kilka minut do lodówki, by następnie przyłożyć ją do oczu. Pamiętajmy jednak, by regularnie się wysypiać, ponieważ jest to najskuteczniejszy sposób na uniknięcie opuchlizny.